Kurumsal Tanıtım Filmleriniz

Artık günümüzde insanlar okumaktan daha çok izleyerek fikir edinmekteler. Dolayısıyla bir tanıtım filminde firmanızın üretim, pazarlama, Arge, satış, makine parkı gibi detayları kısa bir süre içinde verebilmek daha da önem kazanmış durumda. Sizler için gerekli planlamaları yaparak, firmanızın tanıtım filmlerini hazırlıyoruz.

Fuar Tanıtım Filmlerinizi hazırlıyoruz

Fuar Stantlarınızda firmanızın tanıtım filmleriyle bir adım öne geçin. Hedef kitleniz hakkınızda daha hızlı fikir edinecek ve ilgi duyacaktır. Sizler için gerekli planlamaları yaparak, firmanızın tanıtım filmlerini hazırlıyoruz.

Düğün, Nişan ve Önemli toplantılarınız için 

Klasik düğün klibi anlayışı yerine, Dünya’da birçok örneğini gördüğümüz, sinematografik yönü öne çıkan, düğün gününe ait en özel, romantik ve eğlenceli anları estetik anlayşla  hikayeleştiren filmler hazırlıyoruz. Bu süreçte sadece video ekibiniz değil, o güzel günü daha da güzelleştirecek, sizlere destek verecek dostlarınız olmak istiyoruz.

Sosyal Medya Tanıtım Filmleri

Artık günümüzde insanlar iletişimi sosyal medya üzerindan yaptıkça reklam platformu da burada yapılanmaktadır. 5 ila 15 saniyelik videolarla tanıtımlarda çok önemli rol oynamakta. 60 sayiyeye kadar kısa filmlerinde içinde olduğu bu ortamda yalın fotoğraf ve videolar yetersiz oldu.  Dolayısıyla bu tür tanıtım filminde firmanızın üretim, pazarlama, Arge, satış, makine parkı gibi detayları kısa bir süre içinde verebilmek daha da önem kazanmış durumda. Sizler için gerekli planlamaları yaparak, firmanızın tanıtım filmlerini hazırlıyoruz.

Ürün Tanıtım Filmleri

Ürünlerinizin işlevselliğini, kalitesini, zarafetini videoyla anlatın. Özellikle bir giyim ise modelini, kişi üzerinde çoklu fotoğraf yerine tüm detaylarıyla video ile anlatabilirsiniz. Tasarımlarınızın estetiğini ve farklarını daha güzel vermiş olursunuz.  Işıkizi Görsel iletişim’in stüdyolarında sadece ürün ağırlıklı veya outdoor seçilecek ortamlarda kıyafetlerin giyilebileceği mekanlarda sizler için çekimler yapabiliriz.

Fabrika Tanıtım Filmleri

Tesislerinizde sahip olduğunuz ekipman, teknolojik yatırım, uzman kadro, organizasyon yeteneğinizi müşterilerinize ve çevrenize gösterin. Markanıza duyulan güveni ve aidiyet duygusunu güçlendirin. Müşterileriniz sahip olduğunuz tesisleri göremeyebilir ve size sadece ürün/hizmet olarak bakabilirler. Kurumsal algınızı güçlendirmek önemli bir değerdir. 

Kardeş Elektrik A.Ş. Kurumsal Tanıtım Filmi

Kıranda Kalıp Kurumsal Tanıtım Filmi

Aslı Börek Kurumsal Tanıtım Filmi

Yüz inceltme Sosyal Medya Filmi

Yemek Fotoğrafçılığı

Hydrafacial Cilt Bakımı Sosyal Medya Filmi

Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme Sosyal Medya Filmi